ZOMERROOSTER

20 JULI 2019

Van maandag 22 juli t/m zondag 1 september geldt er een zomerrooster voor onze groepslessen. Let goed op op welk tijdstip jouw favoriete les gegeven wordt, want de lestijden wijken af van het normale rooster.

Klik hier om het zomerrooster te bekijken >>

Meer nieuws

OUTDOOR SPINNING

Tuurlijk balen we er flink van dat we nu al ruim 6 weken dicht zijn. Maar vandaag zijn we vooral blij! Want onze outdoor spinningfietsen zijn geleverd! Zodat wij jullie binnenkort ook buiten training kunnen geven.

LEES MEER >>

CORONA NIEUWS

Beste sporters,

Sinds 16 maart is het sportcentrum gesloten in verband met het terugdringen van het Corona virus. Wij hebben besloten de abonnementen niet te incasseren zolang wij gesloten zijn. Meer informatie hebben wij per e-mail naar onze leden gestuurd.

LEES MEER >>

Load More Posts
2019-07-29T13:49:47+00:00